Дедлайн: 15.11.2020
Заявка закрита

📍Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B

⏰ 14-15 листопада відбудеться фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B. Подія поєднає в онлайні три міста — Харків, Івано-Франківськ та Лисичанськ. Фестиваль має дві основні частини: конференцію Plan B Day та музичний фестиваль Plan B Night.

✅ Головна ціль фестивалю — робити видимими актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об’єднувати їх у прагненні реалізувати важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст.

✅ Перший день фестивалю розкаже про музичні формації, що розвивають українську електронну сцену. Кураторами програми live-вечірок є Next Sound з Києва, Shum.Rave зі Слов’янська й Галерея Неотодрёшь з Лисичанська, Detali з Івано-Франківська. Організатори долучили 16 музикантів з Харкова, Івано-Франківська, Берліна, Сєвєродонецька, Сум, Луганська, Чернівців, Коломиї, Києва та Дніпра. Програму доповнить візуальна частина — з 3D-мепінгом, відеоартом, віджеїнгом та перформансами.

✅Другий день, 15  листопада, — лекційно-дискусійний та з концертом нової музики. Розпочне ранок неділі конференція про соціальні інновації, підприємництво та культуру. Досвідом поділяться українські та міжнародні спікери.

✅ «Ми організовуємо конференцію, щоб поговорити про глобальні виклики та локальні рішення, про соціальне підприємництво та культуру співіснування, про технології та екологію, права людей та вплив мистецтва на суспільство, про розвиток спільнот та сучасну освіту», — розповідає Аліна Ханбабаєва, директорка фестивалю Plan B.

✅ Завершиться фестиваль концертом нової музики від СТАСІК, Ragapop, Ptakh Jung та Reinish, Kharkiv Guitar Quartet та Kurs Valüt. Деякі музиканти представлять раніше не анонсовані релізи.

📲 Трансляція відбудеться на сторінці Plan B

📲 Подія FB

 

🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♀️ Організатором Plan B є Культурна агенція Ɐ, Харків. Фестиваль Plan B втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Позначено як: ,

Нові можливості

Дивитись всі

There are currently no vacancies.