Дедлайн: 10.05.2021
Заявка закрита

📍Оплачувана програма стажування для студентів та випускників INKOMPASS 2021 від Філіп Морріс Україна

✅ Філіп Морріс Україна розпочала набір на щорічну оплачувану програму стажування INKOMPASS. Компанія запрошує до участі студентів 4-6 курсів та випускників ВНЗ 2020 та 2021 років будь-яких спеціальностей з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та Львову. Програма складається з двох етапів загальною тривалістю 12 місяців.

✅ Під пошуком роботи студенти часто розуміють гортання нескінченного списку вакансій. Однак так витрачається ресурс, а ефективність мінімальна. Тому Філіп Морріс надає можливість розпочати кар’єру у міжнародній компанії. Тим, хто володіє англійською на рівні не нижче Upper-Іntermediate, прагне розвитку та хоче реалізувати себе, пропонується подати онлайн-заявку на участь у програмі INKOMPASS.

❗️⏰ Набір триває до 10 травня. Майбутній стажер повинен пройти відеоінтерв’ю та онлайн-тест. Кандидати, які пройшли попередній відбір, зможуть продемонструвати навички та здібності у центрі оцінювання. Кількість місць у програмі обмежена.

✅ Завдяки INKOMPASS стажер отримує:

•  всебічний розвиток та роботу над реальними проєктами у відділах P&C (HR), Marketing, Sales, Information Technology, Operations, Digital;

•  власний бізнес-проєкт з бюджетом та командою;

•  конкурентну оплату;

•  гнучкий графік, аби поєднувати навчання у компанії із заняттями в університеті;

•  навчання, допомогу, індивідуальний зворотний зв’язок від наставника та колег;

•  можливість отримати міжнародний робочий досвід та налагодити базу контактів у великій компанії.

 ✅ У разі успішного проходження стажування кандидат отримує можливість розпочати кар’єру у Філіп Морріс Україна. Корпорація представлена в Україні як група компаній ПрАТ «Філіп Морріс Україна» та ТОВ «Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб’юшн». У січні 2021 року компанія підтвердила статус кращого роботодавця, отримавши сертифікацію Top Employer в Україні, Європі та світі. Загалом в Україні цього року таке визнання отримали тільки 7 компаній.

✅ «Перевагами таких кар’єрних програм, як INKOMPASS, є різноманітність напрямів та галузей. Кандидати можуть обрати різні спеціалізації: від комунікаційних до фінансових чи технічних. А можливість реалізувати власний кейс та представити його топменеджменту доводить, що робота у корпораціях – більше не бюрократична рутина», – впевнені у Філіп Морріс Україна.

 

Позначено як: ,

Нові можливості

Дивитись всі

There are currently no vacancies.