Контент-куратор в Expercast

Контент-куратор в Expercast

#віддалено #part-time

Наша команда створює освітній додаток для пришвидшення темпу навчання. Уяви на мить, що ти читаєш 1 книгу щодня – саме такий обсяг знань ми прагнемо надати нашим користувачам, тільки в іншій, оригінальній формі. 

Коротко про нас:

– Ми – маленька команда з 20 людей, де кожен має можливість розвиватися та брати на себе лідерські можливості

– Засновники компанії – два доктора філософії та аламни McKinsey, тож в Expercast ми поєднуємо гнучкість стартапу та найкращі практики великих корпорацій

– Ми не шукаємо легких шляхів, а замість цього робимо все належним чином. Ми прагнемо змінити світ через освіту і докладаємо всіх зусиль для створення продукту високої якості.

– Нам важливі особисті зв’язки. Наша команда обожнює грати в ігри, обговорювати нові книги нашого клубу, сміятися під час кіноночей і навіть брати участь у дружніх змаганнях 🌟

Щоб зростати швидше, ми шукаємо здібних контент-кураторів для допомоги у пошуках найбільш корисних та інформативних статей на розмаїття тем та напрямків.

Які завдання на тебе чекають?

Ти будеш займатися наповненням нашого додатку якісним контентом: шукатимеш статті на різноманітну тематику з найавторитетніших світових видань, оцінюватимеш якість матеріалу та об’єднуватимеш його в тематичні підбірки. По суті, ти створюватимеш першокласні аудіокурси, що складатимуться з посилань на найбільш повчальні та захопливі статті за різними темами, що дозволить нашим користувачам отримати обширний досвід у сферах їх інтересів.

У нас точно буде match, якщо ти:

– Знаєш англійську на розмовному рівні (зауваж, що весь процес відбору та робочий процес відбувається англійською)

– Маєш хороші навички problem-solving

– Старанний(-а) та наполегливий(-а)

– Студент КНУ, Могилянки, Хогвартсу чи іншого ВНЗ і поки не маєш великого досвіду роботи, але хочеш спробувати себе в цікавих завданнях🥷

Ми пропонуємо:

– Свободу у виборі обсягу, часу та місця роботи 

– Індивідуальний коучинг від засновників компанії та регулярний бюджет на навчальні матеріали

– Конкурентну з/п в $ з оглядами кожні 6 місяців

– Можливість впливати на продукт та покращувати як його, так і наші внутрішні процеси (оптимізація та зростання — безперервний процес в Expercast)

📲 Надсилай резюме на: olha.povarenko@expercast.com

 

Нові можливості

Дивитись всі

There are currently no vacancies.