Дедлайн: 27.11.2020
Заявка закрита

📍Курс-інтенсив 4.0 з отримання стипендій та грантів, написання CV, пошуку можливостей для стажувань у зарубіжних університетах та інших лайфхаків у науково-освітній сфері

⏰ Дати: набір на вже четвертий потік курсу з 1 грудня

💰 Вартість курсу: 500 грн.

✅ Протягом 1,5 тижня з обраної Вами дати пройдуть 4 заняття в Zoom в невеликих групах.

🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♀️ Кому корисно:

  • студентам;
  • аспірантам;
  • молодим ученим;
  • людям, які хочуть розвиватися

(Сфера будь-яка)

🙋🏻‍♀️ Курс проведе Рината Козак, PhD, яка викладає в університеті в Україні, публікується в авторитетних виданнях, за час аспірантури і викладання відвідала конференції, стажування, зробила наукові візити і зустрічі в європейських університетах і організаціях – в Італії, Угорщини, Естонії, Швейцарії, Польщі і т.д. Більшу частину витрат покривали міжнародні організації.

На весняний семестр 2021 Рината отримала можливість здійснити науковий візит в мрію всіх вчених – Оксфордський університет!

✅ Пройшовши курс Ви отримаєте відповіді на питання (конкретні) і лайфхаки про те, як писати заявки, де шукати конкурси, конкретно отримаєте сайти / платформи / назви / на що звертати увагу при пошуку. Ми обговоримо мої вдалі (і не дуже) заявки, отримані стипендії, фінансування і що воно реально може покрити.

✅За підсумком міні-курсу кожен:

– оформить своє CV в стандартизованому форматі Європейського Союзу;

– при необхідності отримає свій особистий зразок recommendation letter для подачі на будь-який проєкт/грант/стипендію/стажування/роботу;

– навчиться писати і оформляти наукові / ділові e-mail для отримання рецензій, подачі заявок, комунікації, як по Україні, так і в кращі вузи світу – Оксфорд, Ліга Плюща і тд.

– дізнається, де можна знайти стипендії, форуми, конференції, стажування, visiting opportunities і зрозуміє, як і чому міжнародні організації це оплатять.

📲 Реєстрація

 

Позначено як: ,

Нові можливості

Дивитись всі

There are currently no vacancies.