Дедлайн: 31 жовтня

Онлайн-курс від Philip Morris Business Academy

🔝Philip Morris Business Academy — можливість побачити роботу великої компанії зсередини.

🔥 Онлайн-курс від Philip Morris Business Academy — це можливість для студентів і випускників зрозуміти, як працює бізнес, визначити сферу своїх інтересів, підвищити рівень володіння англійською мовою, навчитися працювати в команді, поліпшити аналітичні здібності, прокачати скіли тайм-менеджменту.

✅За місяць курсу студенти отримають доступ до 8 модулів від різних відділів (продажів, маркетингу, фінансів, HR, IT та інше). За кожним напрямком вони отримають фідбек і професійні рекомендації від супервайзерів. А по закінченню, отримають сертифікат про проходення курсу, який перетворить вчорашнього студента на жаданого кандидата в очах хедхантерів.

🚀Забудьте про суху теорію. Тільки виключно корисна інформація, підкріплена роками успішної роботи компанії, і реальні кейси, складені професіоналами, зацікавленими у розвитку студентів.

⏰Безкоштовний бізнес-курс від Philip Morris Business Academy для студентів і випускників буде проходити з 2 листопада по 6 грудня 2021 року. Реєстрація на онлайн-курс триває до 31 жовтня 2021 року.

Позначено як: ,

Нові можливості

Дивитись всі

There are currently no vacancies.