Дедлайн: 16 травня 2021 року

Стипендія на навчання у Парижі

📚Університет Université Paris-Saclay пропонує стипендії іноземним студентам магістратури, що поступають на навчання в 2021-2022 навчальному році.

🌟Університет заснував стипендію, щоб надати доступ іноземним студентам до програм магістратури університету і дати можливість талановитим студентам отримати вищу освіту, особливо тим студентам, які бажають проводити дослідження і продовжити навчання в аспірантурі.

🌎Де? Université Paris-Saclay – Париж, Франція 💰Фінансування: 10,000 € на рік – стипендія виплачується протягом 1 академічного року (не більше 10 місяців); грант близько 1,000 € на оплату витрат на проїзд та візу. Розмір гранту залежить від країни кандидата; студенти отримають стипендію і грант тільки по прибуттю в Париж, університет не робить попередніх платежів.

🔥Вимоги:

📌стипендію можуть отримати іноземні студенти, які вперше вступають на навчання на магістратуру університету University of Paris-Saclay;

📌кандидати повинні бути не старші 30 років;

📌 стипендію можуть отримати іноземні громадяни, яке проживають у Франції менше 1 року, студенти, які навчаються на курсах, після закінчення яких не отримають наукового ступеня;

📌студенти, які проходили стажування у Франції або навчалися за програмою обміну зі студентами;

📌стипендію НЕ можуть отримати: кандидати, які проживають у Франції, кандидати, які призупинили своє навчання на більше 2-х років, студенти, які отримують іншу стипендію, якщо розмір стипендії перевищує 600 € в місяць.

❗Подати заявку можна тут.

🔥Дедлайн: 16 травня

💻Деталі тут.

Позначено як: ,

Нові можливості

Дивитись всі

There are currently no vacancies.