Вебінар, присвячений штучному інтелекту: «Artificial Intelligence Now — create your own personal assistant!»

🔊 Запрошуємо на вебінар, присвячений штучному інтелекту: «Artificial Intelligence Now — create your own personal assistant!». Початок вже сьогодні 🚀

💰Подія безкоштовна та відкрита для всіх, хто цікавиться AI технологіями (вік учасників: від 12 до 24 років). Реєструйтесь за посиланням.

✅ПРО ПОДІЮ

⚡️Мрієте створи власного віртуального помічника, який би виконував ваші завдання? Втілити таку мрію можливо з використанням нейромереж, адже це один з найпопулярніших способів реалізації штучного інтелекту.

👉 На вебінарі ви дізнаєтесь про важливі секрети штучного інтелекту та нейронних мереж, опануєте нові навички кодування та запрограмуєте власного віртуального помічника для розпізнавання голосу або зображень. Також почуєте про сучасні програмні продукти, створені на основі штучного інтелекту, від представника відомої в Україні ІТ-компанії SPD-Ukraine.

👌🏼ВЕДУЧІ:

👨🏻‍💻 Олександр Мельник, Computer Vision Engineer у SPD-Ukraine

👨🏻‍🏫 Євген Федоров, професор кафедри робототехніки та спеціалізованих комп’ютерних систем Черкаського державного технологічного університету, доктор технічних наук, який понад 15 років працює з технологіями штучного інтелекту, data science та machine learning.

⏰ Початок: 28 вересня 2021 р., 16:00

📍 Місце проведення: онлайн [ZOOM]

✅ Подія відбувається у межах ініціативи Meet and Code що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.

Позначено як: ,

Нові можливості

Дивитись всі

There are currently no vacancies.