Дедлайн: 18 червня 2021 року

Відбір на програму стажувань молоді в місцевих органах влади

🔥 Democracy Reporting International (DRI) cпільно з Міністертвом молоді та спорту оголошують відбір на програму стажувань молоді в місцевих органах влади.

📆 Тривалість стажувань: липень-вересень 2021 року (3 місяці)

💡 Завдання програми стажувань: сформувати у активних молодих людей практичні навички і знання про місцеву політику та управління, ознайомити з реалізацією реформ на місцевому рівні та потенційно – допомогти створити кадровий резерв органів самоврядування. Під час проходження стажування, учасники також отримають тренінгову підготовку від DRI та ознайомляться з побудовою політичної системи в Україні, реалізацією реформ, успішними практиками місцевого самоврядування та особливостями роботи з інформацією та ЗМІ.

🙌🏼3-місячне навчання на Програмі включатиме 12 одноденних інтерактивних тренінгів, дискусій та воркшопів, що проводитимуться залученими DRI експертами.

📍Місце стажування: органи місцевого самоврядування (міські та обласні ради, ОДА)

📉Формат: онлайн, безпосередньо в офісі з дотриманням всіх правил безпеки або змішаний – за домовленістю з керівництвом.

⏰Форма залученості студентів: повна або часткова зайнятість (4 години на добу). Проектом передбачається стипендія для студентів у розмірі 120 євро на місяць (360 євро за проходження тримісячної програми).

❗️Вимоги до учасників:

✅ вік: від 18 до 35 років;
✅ мати вищу освіту чи навчатися у ВНЗ;
✅ можливість активної участі в усіх тренінгах Програми;
✅ можливість стажуватись в органах місцевої влади;
✅ перевага надаватиметься кандидатам(кам), які не працюють(вали) в органах виконавчої влади.

⚡️ Щоб подати заявку на участь у Програмі, необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням.

⏰ Дедлайн – 18 червня 2021 року до 23:59

💰Навчання є безоплатним, відбір проходить на конкурсній основі.

📩 У разі виникнення уточнюючих запитань прохання звертатися за електронною адресою: r.koval@democracy-reporting.org вказавши темою листа “DRI_Study Programme”
__________
🔥DRI є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні, яка сприяє участі громадян у політичних процесах, підзвітності державних органів та розвитку демократичних інституцій в усьому світі. Проведення даної програми стало можливим завдяки підтримці Уряду Німеччини.

Позначено як: ,

Нові можливості

Дивитись всі

There are currently no vacancies.