Дедлайн: 15.05.2021

📍Відкрито набір на Програму лідерства 2021!

🙌🏼Програма Лідерства – основний освітній проєкт та єдина можливість стати частиною команди молодіжної організації Українські Студенти за Свободу.

🔥Протягом 6-ти днів тренінгового табору разом із українськими та закордонними спікерами будемо говорити про лідерство, економіку, політологію та філософію. Звісно ж, не обійдеться без нетворкінгу та спортивних активностей🏄‍♀️

💥Цього року програма відбудеться у форматі фестивалю, який відбудеться 19-24 серпня в Космос таборі під Києвом. Тож в стилі справжнього фестивалю — учасники будуть жити в наметовому містечку🏕  Зранку — лекції та воркшопи, ввечері — розмови про свободу біля багаття!

💰Участь безкоштовна! Організатори забезпечують трансфер із Києва, харчування та роздаткові матеріали, проте зауважте☝️, що учасники мають самостійно подбати про намет та спальник.

👩‍🎓Організація шукає студентів та абітурієнтів, які мають активну громадську позицію та пристрасть до ідей свободи і хочуть організовувати заходи, які зроблять Україну кращим місцем для життя.

🤫Набір учасників відбувається за системою трьох хвиль, тож чим раніше заповниш анкету — тим менша конкуренція.

👍🏼Детальніше про Програму Лідерства тут.

📝Анкета тут.

☝🏼Час заповнення анкети 30 хвилин

⏰Дедлайн: 15 травня (23:59)

👤Усі відібрані кандидати отримають щасливі листи до 25 травня.  Всі інші анкети автоматично будуть розглянуті під час відбору на 3 хвилю.

Позначено як: ,

Нові можливості

Дивитись всі

There are currently no vacancies.